Sporti

Nuri Seferi nuk qëndron as dy minuta në ring, humb meçin nga boksieri rus

Boksieri rus, Murat Gassiev e ka mundur me nokaut boksierin shqiptar, Nuri Seferin.

Ishte ende raundi i parë dhe vetëm dy minuta të kaluar, kur Gassiev ia dha një grusht të fuqishëm që e rrëzoi në tokë.

Seferi u ngrit më pas, por gjyqtari vendosi ta ndërpres ndeshjen.