Sporti

Ndërpritet ndeshja mes Bashkimit dhe Trepçës

Është ndërprerë ndeshja mes Bashkimit dhe Trepçës, në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll.

Deri te ndërprerja ka ardhur, pasi tifozët e Bashkimit gjuajtën me karrige në parket ndaj lojtarëve të Trepçës.

Trepça është duke fituar me rezultat 43-34, teksa kanë mbetur edhe dy minuta lojë në çerekun e dytë.

Ndryshe, këto ndërprerje të ndeshjeve janë bërë thuajse të zakonshme, pasi pothuajse në çdo xhiro po ka probleme të tilla.

LEXO EDHE:  Kaq shumë ka ndryshuar Luan Krasniqi, boksieri kampion