Sporti

Momenti kur Policia e Shqipërisë intervenon ndaj tifozëve të Feyenoordit, tollovi e madhe në rrugët e Tiranës

Video e fundit e publikuar nga te pranishëm gjatë ndërhyrjes së Policisë së Shqipërisë ndaj tifozëve të Feynordit, tregon pamje dramatike.

Rreth 200 tifozë të pajisur me shkopinj dhe gurë janë përplasur me policinë, ku ka mbetur një polic i lënduar me mjete të forta.

Deri tani policia ka ndaluar tetë tifozë, njoftjnë mediat shqiptare.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?