Sporti

Mirlind Daku: Faleminderit Allahut që kisha trajner Ismet Munishin- Shikoni si reagon Munishi

Këtë të diel, mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin të ftuar ishte trajneri i FC Ferizajt, Ismet Munishi, babai i futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, si dhe në lidhje direkte u paraqitën edhe Jasir Asani e Mirlind Daku, dy golashënuesit që shënuan kundër Polonisë.

Në një lidhje direkte, golashënuesi ndaj Polonisë, Mirlind Daku, tha se e falënderon Allahun që kishte trajner Ismet Munishin, duke folë fjalët më të mira për të.

Për të parë reagimin e Munishit ndaj këtyre fjalëve, ndiqeni minutën e 23:00 të emisionit.