Sporti

McGregor nuk ka qenë aq i pafajshëm, shikoni veprimin e tij skandaloz

Conor McGrregor nuk është edhe i pafajshëm në përballjen ndaj Khabib Nurmagomedov.

Irlandezin e kanë kap kamerat nga një këndë tjetër, ku shihet duke e sulmuar stafin e rusit, përcjell “lajmi.net”.

Në të njëjtën kohë, McGregor mundohet të bëjë të njëjtën gjë, dhe teksa aty shkëmben disa grushte me një prej trajnerëve të Khabib, përpara se të vinin edhe dy të tjerë, me njërin që e ka goditur keq nga mbrapa.

Pamjet më poshtë tregojnë më tepër nga ngjarja e vitit.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje