Sporti

Lojtari i Lazios çmend publikun, driblon gjithë ekipin e Genoas me rradhë

Lazio ka shkatërruar Genoan me rezultatin 4-0 në “Olimpico” të Romës por ky gol i Immobiles ka ardhur pas një aksioni që rrallë e kemi parë në fushat e futbollit, sidomos në minutat e fundit kur energjia është duke mbaruar…

Luiz Felipe, mbrojtësi i krahut te Lazio ka marrë top thuajse 80 metra larg portës kundërshtare, është qendërzuar dhe më pas ka përparuar mes vrapimit dhe driblimeve duke mbërritur 25 metra larg portës së Genoas dhe pasuar për Immobilen që ka shënuar.

GOLI KËTU


SHIKO VIDEON