Sporti

Kuka për Haradinajn: Tash ju ke dashtë më shumë se kurrë Kosovës

Trajneri i Xhudos Driton Kuka, ka reaguar pas dorëheqjës së kryeministrit Ramush Haradinaj.

Në reagimin e Kukës thuhet se asnjëherë nuk do të pushojnë së përkrahuri për Haradinajn.

Postimi i Plotë i Driton Kukës:

O burrë i madh i Kombit Shqiptar!

Ne do jemi me ty gjithmonë në çdo sfidë dhe asnjë moment s’do pushojmë përkrahjen për Ty!

Do kthehesh edhe nga kjo betejë kryelartë!

Tash kur ju deshtë ma shumë se kurrë Kosovës …

Ramush Haradinaj, ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryeministrit për shkak të një ftese nga Gjykata e Hagës për t’u paraqitur si i dyshuar.


SHIKO EDHE: A JENI INFEKTUAR ME COVID-19