Sporti

Kosovë – Greqi: Koreografia mahnitëse e Dardanëve

Kombëtarja e Kosovës po merr një përkrahje të jashtëzakonshme në ‘Fadil Vokrri’.

Tribunat e stërmbushura në Prishtinë po i japin zemër kombëtares së Kosovës, në ndeshjen kundër Greqisë, shkruan lajmi.net.

Dardanët kanë përgatitur një koreografi shumë të bukur, duke mbuluar komplet tribunën veriore dhe atë lindore.

FORCA KOSOVË është mesazhi i ilustruar me ngjyrat kaltër-verdhë e bardhë.