Sporti

Kompletohen grupet e Ligës C në ‘Nations League’ – ja me kë do të përballet Kosova

Është duke u hedhur shorti për fazën e parë të edicionit të tretë të Ligës së Kombeve në Nyon në Zvicrës.

Tashmë është kompletuar shorti i grupeve të Ligës C, ku ndodhet Kosova.

Kosova do të ndodhet në C2, dhe do ta ketë në grup Qipron apo Estoninë, Greqinë dhe Irlandën Veriore.

Ndërkohë çiftet tjera mund t’i shikoni më poshtë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?