Sporti

Këtu mund ta shikoni LIVE meçin Robin Krasniqi vs. Ronny Landaeta

Sonte nga ora 22:20 është paraparë të fillojë transmetimi i duelit të boksit në kategorinë e rëndë mes Tom Schwarz dhe Christian Lewandowski.

Pas këtij dueli varësisht sa zgjatë, pason përballja mes kampionit të Evropës në EBU për kategorinë super të mesme, Robin Krasniqi kundër Ronny Landaeta.

“Respekt për punën që ka bërë promotori im, dhe mirë që ekipi i Ronny Landaetas u pajtua kaq shpejtë, përndryshe përgatitjet e mia do të shkonin huq” – kishte deklaruar më herët Krasniqi.

Klikoni KETU per ta pare LIVE meçin Robin Krasniqi vs. Tom Schwarz.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?