Sporti

Këtu mund ta ndiqni meçin e Florian Markut kundër Mweemba

Sonte boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku do rikthehet në ring pas 11 muajsh.

Ai do të ndeshet me boksierin, Muma Mweemba, transmeton Indeksonline.

Marku ka 6 ndeshje si boksier profesionist dhe ka arritur të fitoj të gjitha ndeshjet.

Eventi ka filluar derisa ndeshje e Markut do të zhvillohet në ora 22:00 në kohë të Kosovës.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?