Sporti

Kampioni i peshave të rënda, Anthony Joshua: “Kush t’ka thon’ që s’di me…

A është ku Joshua?

Kampioni i peshës së rëndë u prezantua në skenë “repovatur”.

Tifozët në audiencë dhe të ftuarit VIP ishin qartë të mahnitur gjatë performancës së tij me Garage Nation duke “repovatur”.

Madje videoja e tij ka berë bujë në internet duke u shpërndarë në rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihyni videon. /Periskopi.com/


SHIKO VIDEON MË POSHTË: