Sporti

“Ju kam lut Zotit vet para ndeshjeve”, çfarë thotë Ismet Munishi për futbollistët që falin namaz!

Këtë të diel, mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin të ftuar ishte trajneri i FC Ferizajt, Ismet Munishi, babai i futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, si dhe në lidhje direkte u paraqitën edhe Jasir Asani e Mirlind Daku, dy golashënuesit që shënuan kundër Polonisë.

Ismet Munishi, në këtë emision tha se edhe vet ai është lutur para ndeshjeve. Lidhur me këtë, ai pati një koment edhe për futbollistët shqiptar që falin namazin.

Për më shumë, ndiqeni minutën e 13:00 të emisionit.