Sporti

Jemi gati: Fillon takimi Kosovë – Irlandë e Veriut

Ka filluar takimi mes Kosovës dhe Irlandës së Veriut që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Të dyja skuadrat janë gati për këtë sfidë të rëndësishme, ku Kombëtarja jonë kërkon fitore sonte, shkruan Periskopi.

Ndonëse moti nuk është i favorshëm, tifozët ‘Dardanë’ janë aty për ta përkrahur kombëtaren tonë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?