Sporti

Jasir Asani, golashënuesi i Kombëtares Shqiptare, paraqitet live në emision pasi doli nga Xhamia – dëgjohet Ezani në emision

Këtë të diel, mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin të ftuar ishte trajneri i FC Ferizajt, Ismet Munishi, babai i futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, si dhe në lidhje direkte u paraqitën edhe Jasir Asani e Mirlind Daku, dy golashënuesit që shënuan kundër Polonisë.

Golashënuesi në ndeshjen ndaj Polonisë, Jasir Asani, u paraqit në një lidhje direkte në këtë emision, i cili përshëndeti mysafirët në studio. Nga paraqitja e tij, në sfond dëgjohet edhe thirrja e ezanit.

Për më shumë, ndiqeni minutën e 22:00 të emisionit.