Sporti

Ja kush është vajza që ‘u shkri’ pas trajnerit serb

Ekipi i Crvena Zvezdës ka zhvilluar stërvitjen në fushën e blertë të impiantit “Air Albania Stadium”, në prag të sfidës së kësaj të marte në “Champions League” me Tiranën.

Futbollistët e ekipit serb, u panë duke bërë ushtrime me top, ndërsa vëmendjen e mediave e mori edhe gazetarja e Fax News, Klevisa Alinani.

Ajo u filmua pranë trajnerit Dejan Stankovic, duke i kërkuar këtij të fundit të bënte një fotografi me të.

Moderatorja e “Fax Sport” është një tifoze e Milanit, ndërsa në duar mbante një fanellë zikaltër, të cilën Dejan, si një ish-lojtar i saj nuk ka se si të mos ndjehet i emocionuar dhe krenar.

Gazetarja ka zgjedhur që autografin e teknikut serb të kishte në një fanellë të ekipit që ka luajtur, e përveç kësaj edhe për t’ia dhuruar pastaj bluzën zikaltër me firmën e Stankovic vëllait të saj që është tifoz i Interit. Kjo është edhe arsyeja pse një ‘milaniste’ shfaqet me ngjyrat zikaltër në duar.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje