Sporti

Ia “humbi topin” komentatorit, pamjet e modeles bëhen hit në internet

Nicole Ferragamo, modele e datëlindjes 1995, u bë protagoniste në sfidën e Championsit mes Juventusit dhe Lokomotivës së Moskës.

Ne momentin kur u fokusua nga kamerat e Sky Sportit gjerman, komentatori reagoi duke i thënë regjisë: “Uoh, ndal!”.

Videoja në fjalë është bërë menjëherë virale dhe vetë Nicole e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?