Sporti

I dashuri i aktores kosovare firmos me klubin europian

Sulmues i njohur, Keith Groeneveld ka firmosur sot kontratë të re me City Pirates.

Groeneveld, ishte pjesë e Feronikelit po sot ai ka firmosur me klubin City Pirates nga liga e katërt në Belgjikë, shkruan Reporteri.net

Kujtojmë se mbrojtësi është në lidhje dashurie me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës nga radhët e VV-së, Ardian Matoshin.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?