Sporti

Hadërgjonaj dhe Kololli sfidojnë veten, tentojnë ta godasin gazetarin kosovar me top

Sot është zhvilluar stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me Çekinë që zhvillohet nesër mbrëma.

Dy mbrojtësit anësor, Benjamin Kololli dhe Florent Hadergjonaj kanë sfiduar njëri tjetrin.

Ata kanë tentuar ta godasin gazetarin, Arlind Sadiku derisa ky i fundit ishte në linjë të drejtpërdrejtë.


SHIKO VIDEON