Sporti

Haaland në Liverpool?

Skuadra e Liverpool ka shprehur interesim për sulmuesin e Dortmund, Erling-Braut Haaland, transmeton Indeksonline.

Norvegjezit në vitin 2022 i aktivizohet klauzola dhe klubet që dëshirojnë ta kenë mund të fillojnë bisedimet me agjentin e tij Mino Raiola.

Për Haland janë të interesuar shumë klube si Barcelona, Bayern Munchen, Manchester City, por deri më tani interesimin më serioz e kanë treguar PSG dhe Real Madrid.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?