Sporti

Gazetaren e sportit e pyesin a është Edon Zhegova më i miri, ja përgjigjja e saj

Edhe pse koronavirusi ka pezulluar të gjitha aktivitetet sportive gazetarët dhe gazetaret sportive nuk e kanë ndalur punën e as aktivitetet e tyre në rrjetet sociale, shkruan infokus.

Kësisoj gazetarja e sportit e RTK-së, Alba Merovci në llogarinë e saj zyrtare në instagram u ka mundësuar ndjekësve të saj që t’i parashtrojnë pyetje.

E njeri prej ndjekësve e ka pyetur se a është Edon Zhegrova më i miri.

Përgjigja e Mervocit ka qenë “ S’po besoj që ka me t’mirë”, madje e ka etiketuar edhe djalin e legjendës Fadil Vokrrit, Gramosin, duke i thënë ‘apo Gramos Vokrri’.

Më poshtë keni pyetjen e ndjekësit të saj dhe përgjigjejen e Merovcit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?