Sporti

Futbollistët e Chelsea dhe Watford largohen nga fusha për shkak të një emergjence mjekësore në tribuna

Është ndërprerë ndeshja në mes te Chelseat dhe Watfordit.

Klubi i Watfordit raporton se futbollistët e të dyja klubeve janë larguar nga fusha për shkak të një emergjence mjekësore në tribuna,

Shkak është bërë gjendja shëndetësore e një tifozi në shkallët e stadiumit.
Mjekët kanë shkuar menjëherë për t’i dhënë ndihmën e parë dhe pritet të vendoset më pas në lidhje me ndeshjen.

LEXO EDHE:  Një tifoz terrorist i Crvena Zvezdës ka mbetur i vrarë në Kosovë