Sporti

Florian Marku, çfarë goditje e jashtëzakonshme

Ka përfunduar edhe raundi i katërt në meçin e Florian Markut dhe Ryan Charlton.

Vazhdon të jetë një meç shumë i rivalizuar në mes dy bokserëve, shkruan GazetaBlic.

Marku ishte shumë afër nokautit duke e goditur fuqishëm kundërshtarin.

Raundi i pestë mund të jetë edhe i fundit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?