Sporti

Fillon meçi Marku-Prodan

Ka nisur meçi mes Florian Markut dhe Maxim Prodan.

Florian Marku synon titullin e IBF në kategorinë e mesme në boks.

Meçi kryesor i natës së sontme do të jetë ai mes Anthony Joshuas dhe Oleksandr Usyk.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?