Sporti

Fillon meçi, këtu mund ta shikoni LIVE

Sonte nga ora 22:20 fillon transmetimi i duelit të boksit në kategorinë e rëndë mes Tom Schwarz dhe Christian Lewandowski.

Pas këtij dueli varësisht sa zgjatë, pason përballja mes kampionit të Evropës në EBU për kategorinë super të mesme, Robin Krasniqi kundër Ronny Landaeta.

Pak më parë raportuam se do të iu lidhim LIVE me meçin dhe më poshtë ua sjellim linkun.

Aktualisht po zhvillohet meçi Tom Schwarz dhe Christian Lewandowski, dhe fituesi i këtij meçi do të ndeshet me Robin Krasniqin, shkruan Gazeta NewBorn.

Klikoni KETU per ta pare LIVE meçin Robin Krasniqi vs. Tom Schwarz.