Sporti

Fillojnë talljet me Heri Kejn

Sonte, gjithçka ishte drithêruese, kaluam momente nga më të vêshtirat, një nder to ishte edhe penalltia, që në mënyrë bravoroze e mbrojti portieri ynë Aro Muriq, transmeton Korrespodenti.

Faqja më e madhe e basteve, 365 bet, tallet me Heri Kejn, vë në pah se ai kishte shënuar 14 gola të një pasnjêahëm, deri sa takoi Kosovën dhe Aro Muriçin.

Arijanet Murici e ka mbajtur Kosovën në lojë duke ia mbrojtur penalltinë Harry Kane, në ndeshjen kualifikuese mes Anglisë dhe Kosovës, që po zhvillohet momentalisht në Southampton. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?