Sporti

Fantastike, fantastike, fantastike – Broja shënon super gol në Premierligë

Southampton ka kaluar në epërsi ndaj Leeds, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tetë në Premierligë.

Ishte Armando Broja i cili realizoi golin e epërsisë dhe të parin për Southamptonin në minutën e 53-t%, shkruan Gazeta Express.

Ai pranoi një asist perfekt nga Redmond dhe me lehtësi e dërgoi topin në rrjetë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?