Sporti

E pabesueshme, shikoni çfarë gabimi nga portieri i Barcelonës

Është duke u zhvilluar takimi i javës së shtatë në La Ligën spanjolle mes Deportivo Alaves dhe Barcelonës, raporton Insporti.

Vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 31-të të takimit përmes sulmuesit Luis Rioja, pas një gabimi katastrofal nga ana e portierit të Barcelonës, Neto.

Neto pranoi një top të kthyer nga Pique, të cilin nuk arriti të largonte nga ku shënoi në portën boshe Rioja.