Sporti

Dramë e vërtetë: Joshua ia ‘shkund’ dritat Usyk’ut me këtë goditje (VIDEO)

Është duke u zhvilluar raundi i pestë i meçit Usyk-Joshua.

Në raundin e dytë, boksieri ukrainas ishte mjaft efikas ku dhuroi disa goditje mjaft të sakta dhe të fuqishme në drejtim të britanikut.

Në rundin e 6-të, Joshua i dha goditjen më të fortë të meçit deri tani kundërshtarit Usyk.

Më poshtë mund të shikoni momentin kur Joshua i dha goditjen më të fortë të meçit deri tani kundërshtarit Usyk.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?