Sporti

Dailin formacionet e ndeshjes hapëse të Premier Ligës: Liverpool – Norvich

Sot prej orës 21-00 fillon sezonin e ri, liga më e fortë në botë Premier Liga angleze.

Ndeshja hapëse do të zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’ ku do të takohen kampioni evropian Liverpool dhe Norvich City, shkruan AlbanienShow

Liverpool do të paraqitet me formacionin 4-3-3 në këtë duel.

Në bankën e rezervistëve sonte do të jetë edhe Xherdan Shaqiri

Më poshtë formacionet komplete:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?