Sporti

Cilët janë kundërshtarët ndaj të cilëve Messi nuk ka shënuar asnjëherë?!

Megjithatë, sikurse çdo lojtarë tjetër, edhe argjentinasi ka një listë të skuadrave ndaj të cilave ai nuk ka shënuar asnjëherë gol, shkruan lajmi.net.

Messi ka luajtur futboll profesional për 17 vjet dhe kjo është lista e plotë e kundërshtarëve të klubit që ai nuk ka shënuar:

“Inter Milan, Rubin Kazan, Benfica, XerezAl-Sadd, Gramenet, Murcia, Udinese”.

Ai pati mundësi që të shënoi në përballje me Interin sezonin e kaluar të Ligës së Kampionëve, mirëpo nuk arriti një gjë të tillë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?