Sporti

CHAMPIONS: BAYERN çan barrikadën PSG, Coman ndëshkon Navas (VIDEO)

Bayern Munich ka gjetur golin pasi po dominon me lojë dhe volum presingu!

Skuadra e Hansi Flick ka realizuar me Coman, i cili me kokë ka goditur në mënyrë perfekte duke mposhtur Navas, por krosimi i Kimmich ishte fantastik dhe spektakular.

VIDEO: