Sporti

Çfarë muskuj Milot Rashica, a ia ka kaluar Xherdan Shaqirit?

Milot Rashica po gëzon një sezon fantastik me Werder Bremenin ku për çdo javë po jep kontribut për skuadrën me gola ose asiste

Werder Bremen sot barazoi 2-2 me Dortmundin në një ndeshje ku Miloti dhuroi asist dhe pati një paraqitje të mrekullueshme, shkruan Periskopi.

Por, një foto e tij e publikuar në Facbook ka bërë bujë të madhe ku shihen muskujt e këmbës së yllit nga Vushtrria.

“Krenar me skuadrën, ne do të japim gjithçka deri në fund,” shkruan 22 vjeçari në Facebook teksa në fotografinë e postuar vërehen muskujt e këmbës, të cilët ngjasojnë ndoshta me ato të Shaqirit, i cili poashtu shquhet për muskuj të fortë të këmbës. /Periskopi/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?