Sporti

“Çartet” Ismet “baba”, hyp mbi karrikë dhe këndon

Trajneri i skuadrës së futbollit “Ballkani” nga Suhareka, shihet në këtë video duke u argëtuar kënduar për stafin dhe lojtarët e klubit Suharekas, raporton Korrespodenti.

Vlen të theksohet se sot klubi “Ballkani” nuk arriti të shënojë gol kundër Dukagjinit të Klinës dhe i gjithë takimi përfundoi me rezultat 0:0.

Më poshtë ju ftojmë ta shikoni videon, ku trajneri Munishi shihet duke kënduar. /Korrespodenti