Sporti

Bale bën xhiron e internetit, ja çfarë bën nga stoli derisa ndeshja po luhej

Zinedine Zidane vendosi që në këtë ndeshje të mos e aktivizonte për asnjë minutën Gareth Bale-n, i cili qëndroi gjatë gjithë kohës në stol.

Megjithatë duket se as uellsiani nuk ishte shumë i interesuar për ndeshje, teksa këtë e tregon qartë edhe një veprim i bërë nga sulmuesi.

Kamerat kanë kapur një moment, kur Bale kishte mbuluar sytë e tij më maskë dhe duket se kishte marrë një sy gjumë. Kaq ka mjaftuar që video e tij të bëhet virale në internet, ku edhe reagimet kanë qenë të shumta.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?