Sporti

Atletja bukuroshe zbulon shumën që i ofruan për të bërë eskortën

Daria Klishina, atletja e mirënjohur ruse e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi Daria Klishina e cila njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?