Sporti

Albert Bunjaki: Nga janari do t’i kthehem futbollit

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ishte i ftuar në emisionin 90Plus në Radio Prishtina dhe Zëri TV.

Trajneri kosovar ka thënë se ka oferta dhe se nga janari mund t’i kthehet futbollit.

“Kam oferta, por jo siç kam menduar. Është konkurrenca e madhe. Besoj se prej janarit do të filloj të punoj në futboll”, ka thënë fillimisht Bunjaki.

“Besoj se nga janari do t’i kthehem futbollit”, ka përfunduar ai. /Zëri/

Shikone ekmisionin në videon e mëposhtme:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?