Sporti

30 minuta lojë në ‘Air Albania’, ky është rezultati mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës

Kanë kaluar 30 minuta në ndeshjen e shumëpritur mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës në kuadër të Ligës së Kampionëve, raporton “Zeri.info”.

Pas 30 minutash, rezultati vazhdon të jetë 0:0.

Pas ngecjeve në fillim të pjesës së parë, Tirana është ringjallur në lojë.

Madje, kryeqytetasit kishin edhe dy tentime të mira për gol përmes Muçit dhe Hoxhallarit.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për rundin e dytë eliminator të garës më të madhe evropiane.

“Air Albania Stadium” është nikoqiri i këtij takimi. /Zeri.info


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje