ShowBiz

“Zhvishet” diva Adelina Ismaili

Edhe pse jo e angazhuar në muzikë, Adelina Ismaili ka qenë goxha aktive në rrjetet sociale dhe në intervista.

Këngëtarja ka zgjedhur të shkojë në pushime bashkë me bashkëshortin e saj Valin dhe djalin e tyre Uliksin.

Ka qenë Vali ai që ka postuar fotografi në një plazh me djalin duke zbuluar edhe destinacionin, që është Greqia. Ndryshe nga ai, Adelina ka vendosur të rri e heshtur me postime.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?