ShowBiz

Zbulohet / Ky televizion kosovar do ta transmetoj sonte ‘Miss Quarantine of the World’

Spektakli i vetëm online i bukurisë në Botë organizuar në këtë periudhë të izolimit realizuar nga Gecjan Fashion Group, transmetohet sonte në RTV 21, në ora 21:00.

Miss Quarantine of the World do të transmetohet gjithashtu edhe në Fun Page të Gecjan Fashion Group dhe RTV21.

Ndiqeni këtë spektakël unik, i pari në Botë i realizuar online në këto rrethana të pazakonta.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?