ShowBiz

Zbulohet kush ishte personi qe luajti ariun në Big Brother VIP

Javën e kaluar një person futej kohë pas kohe në shtëpinë e Big Brother VIP ku luante rolin e aritur, e që banorët nuk duhej të reagonin.

Ani pse si provë javore ishte e vështirë, pasi reagimi duhej të ishte zero, kjo gjë ishte e pamundur.

Madje në një moment kur ai iu afrua Beniadës ajo ngriti edhe fustanin dhe ia tregoi të pasmet.

Por, njëra nga vajzat e produksionit të Big Brother VIP, Sara Fani ka zbuluar se kush është realisht personi i cili luajti këtë rol.

Ajo ka treguar se personi në fjalë ishte njëri nga asistentët e produksionit, Guljem Kotori.

Theksojmë se fillimisht u përfol se ai ishte Romeo, vëllai i Donald Veshajt


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?