ShowBiz

Zbulohet kush është Vëllau i Madh? Zërin i’a dëgjoni dhe e shihni në ekran çdo ditë

Sonte ‘Big Brother Vip Kosova’ e mbajti spektaklin e radhës. Derisa Atdheu u largua nga shtëpia, dy të nominuarat janë pjesë e televotimit bashkë me Mbresa, Juli, Stresi, Andi dhe Vedati, shkruan nzoom.biz.

Gjatë këtij Prime ndodhën edhe të papritura, sic ishte njoftimi i Brunos që i ka vdekur gjyshja e deri tek debatet për konfliktet brenda 4 mureve. Ajo që shikuesit kanë dëshirë ta dinë është se kush qëndron prapa emrit ‘Vëllau i Madh’? n’ZOOM i ka dyshimet që zëri i ‘Big Brother’ është Kushtrim Reshitaj i cili për masën njihet si prezantuesi i lajmeve e po ashtu edhe i disa emisioneve informative.

Ja kush është ai:

LEXO EDHE:  10 mijë euro nga Bekim Balaj për rrobat e Luiz Ejllit, “shpërthen” i ati i futbollistit: Jepjani fukarait, jo këtij që e rreh gruaja