ShowBiz

Zbulohen personazhet e reja që do të bëhen pjesë e “Big Brother Vip”

Spektakël i vërtetë ishte mbrëmë në “Big Brother VIP”.

Një tjetër konkurrent u eliminua mbrëmë nga shtëpia e famshme dhe ai ishte Arditi, shkruan Reporteri.net

Por, fati si duke ishte me të, pasi Arditi arriti të rikthehet përsëri në shtëpi përmes biletës së kthimit.

Në gjitha këto ngjarje, këtë të martë do të ketë edhe hyrje të reja.

Në “BB VIP”, do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është shoëgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?