ShowBiz

Xhuli shpërblehet me kontratë një vjeçare për të qenë imazh i miellit “Finnesa”

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli gjatë natës së sotme ka pranuar një nga surprizat më të bukura nga “Vëllai i Madh”.

Kësisoj, ajo ka fituar një kontratë një vjeçare me prodhuesin më të madh në rajon dhe furnizuesin kryesor ndërkombëtar i miellit nga gruri me cilësi të lartë.

Xhuli do të jetë për një vit rresht, imazh i miellit “Finnesa”, derisa për këtë surprizë ajo ka thënë “të jetë e lumtur pa fund”.

LEXO EDHE:  10 mijë euro nga Bekim Balaj për rrobat e Luiz Ejllit, “shpërthen” i ati i futbollistit: Jepjani fukarait, jo këtij që e rreh gruaja