ShowBiz

“Xhelozia në dashuri”/ Këtë interpretim të Albatros Rexhajt, nuk duhet humbur kurrsesi!

Në edicionin e sontëm të emisionit “LIBERO” te Resul Sinani në ATV, kishte mjaft momente interesante, ku mysafirë ishin Albatros Rexhaj, Blerina Klokoqi Rugova, Arta Jashari, Adelina Halitjaha dhe Ismet Munishi, raporton Korrespodenti.

“Fjala ime”, një nga rubrikat e emisionit, këtë javë solli emocione te shikuesit.

Ishte poeti Albatros Rexhaj, i icili me interpretimin e tij për “Xhelozinë në dashuri”, emosionoi tej mase gjithë të pranishmit në studio.

Më poshtë po ju sjellim këtë pjesë të emisionit, të cilën ia vlen ta shikoni më shumë se një herë. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?