ShowBiz

‘Xhbanja’ e serialit “O sa mirë” tregon për herë të parë pse u nda nga bashkëshorti

Arjola Demiri ishte mysafire sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Aktorja rrëfeu të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe ajo private, si dhe zbuloi më të rejat rreth profesionit që ushtron, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, ajo ka treguar edhe se a do të jetë sërish pjesë e serialit vendor “O sa mirë”, ku publiku pritën mirë rolin e saj në këtë serial.

Po ashtu, ekskluzivisht për “Mirage”, aktorja ka treguar arsyen e ndarjes nga bashkëshorti.

Ndiqeni videon e plotë të intervistës së Arjolës në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përse ajo u nda nga bashkëshorti. /Lajmi.net/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?