ShowBiz

Vijnë për t’i qethur banorët, ec gati e zhveshur në dhomë djaloshi nuk ia heq sytë nga të pasmet Beniadës

Kjo ka ndodhur sonte gjatë transmetimit live të spektaklit.

Gjatë kohës kur stafi i djemve po qethnin banorët, Benida po ecte në dhomën ku ata ishin, shkruan lajmi.net.

Modelja mori vëmendje pasi kishte veshur vetëm një bluzë dhe pothuajse gjithë të pasmet i dalloheshin.

Ndërkohë, njëri nga djemtë që ishte në dhomë nuk ia ndante sytë asaj.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?