ShowBiz

Veprimi i këtij burri duke shikuar të pasmet e Oriola Marashit do t’iu shkrijë së qeshuri

Oriola Marashi është modelja e famshme shqiptare e cila ka bashkëpunuar me brende të njohur botërore.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shfaqet e veshur në një kostum elegant brenda një dyqani rrobash.

Por, veprimi i burrit prapa Orioles ku habitet i gjithi duke shikuar nga pas modelen do t’iu bëj të qeshni shumë.

Eh, po nuk ka dhe faj, kush nuk do e shikonte kështu një modele kaq seksi si Oriola?


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?