ShowBiz

U tha së Roberti dhe Getoarba u ndanë, mjeku Arsim Gërxhaliu e demanton lajmin

Prive në emisionin e fundit ka raportuar se prezantuesi i radios dhe një emisioni të mëngjesit, Robert Bojaj është ndarë nga dramaturgia, Getoarbë Mulliqi. Robert Bojaj dhe Getoarbë Molliqaj nuk janë ndarë.

Arsim Gërxhaliu, i specializuar në mjekësinë ligjore ka postuar sonte një fotografi ku çifti shihet së janë bashkë dhe nuk janë ndarë. Sipas raportit, thuhej se çifti më nuk e përcjellin njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Por, ata vazhdojnë ta përcjellin dhe fotoja që ka postuar në profilin e vet Gërxhaliu e konfirmon që çifti vazhdojnë të jenë bashkë. Kujtojmë se Roberti dhe Getoarba janë prindër edhe të një vajze.