ShowBiz

U bënë prindër, Geti dhe Marina publikojnë fotografinë e parë me vajzën e tyre

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë, pasi Marina mbrëmë solli në jetë vajzën e tyre.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale, çifti ka njoftuar se vajza është quajtuar ‘Marget’.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021“, ka shkruar reperi.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?